Türkiye geneli elektronik kart tamiri hizmeti

Beyaz eşya kart tamiri; elektronik kart tamiri hizmeti veren firmamız dayanıklı tüketim malları beyaz eşya elektronik kart, beyin anakart tamir hizmeti vermekteyiz.

Beyaz eşyalarda oluşabilecek elektronik kartı arızalarında yapılması gerekenler; elektronik kartın bir an önce yenisiyle değiştirilmesi veya tamir edilmesidir.

  1. Elektronik kart tamiri fiyat
  2. Elektronik kart Tamiri Kartal
  3. Elektronik kart tamiri İstanbul Anadolu yakası

Yeni elektronik kart değiştirme seçeneği oldukça maliyeti yüksek bir seçenektir,

Yetkili servis çağırdığınızda sizlere elektronik kartın arızalı olduğunu ve anakartın değişmesi gerektiğini söyleyecektir, firmamız beyaz eşyaların elektronik kart ve beyinlerini tamir etmektedir.

Beyaz Eşya Elektronik Kart Tamiri İçin Numaramız : 0551 013 89 29 ve Whatsapp iletişim hattımızı 0551 013 89 29 elektronik kart arıza kayıtlarınız için arayabilirsiniz.

Beyaz eşyalarda hangi kartlar arızalanır

  • Ekran kartı
  • Anakart
  • Motor inverter kartı

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beyaz eşyalarının tümünde elektronik kart bulunmaktadır, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi, fırın ve diğer tüm demirbaş cihazlarda bulunan elektronik kartların ve beyinlerin tamirini yapmaktayız.

Beyaz eşya kart tamirinde izlenecek yol

İstanbul Kartal’da hizmet vermekteyiz, yakın olan müşterilerimiz kendisi elektronik kartı atölyemizi getirebilir, şehir dışından ise kargo ile hizmet vermekteyiz, elektronik kartınız bize ulaştıktan sonra arıza tespiti yapılıp daha sonra arızanın şekli ve arızanın neden oluştuğu tespit edildikten sonra sizlere maliyet ve fiyat hakkında bilgi verilip tamiri işlemi yapılmaktadır.

Asıl işimiz olan elektronik kart tamiri ve beyaz eşya kart tamiri hizmetimiz devam etmektedir, hizmetlerimiz kapsamında elektronik kartların tamiratı bakımı ve test işlemlerini yapmaktayız, İstanbul Anadolu yakası Kartal‘da bulunan atölyemizde sizi değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarının elektronik kart ve beyinlerini tamir etmekteyiz.

Teknolojik test ekipmanlarımız ve cihazlarımız sayesinde elektronik kartlarda oluşan arızaları kısa sürede tespit edip tamirini ve testini yapmaktayız.

Beyaz eşyalar da elektronik kart arızası neden oluşur

Tüm Elektronik cihazlarda olduğu gibi oluşabilecek arızalardır, arızalar çeşitli sebeplerden meydana gelebilir, öncelikle sebep; yüksek voltajdan kaynaklı elektronik kart arızalarıdır, diğer sebep ise hangi cihaz olduğuna bağlı olarak arızalanan bir parçanın elektronik karta hasar vermesi sonucu ortaya çıkabilecek arızalardır.

Beyaz Eşya Kart Tamiri istanbul

Beyaz eşya kart tamiri hizmeti almak için telefon ve whatsapp numaramızdan 0551 013 89 29 bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.