Türkiye geneli elektronik kart tamiri hizmeti

Çamaşır makinesi kart tamiri; her marka model çamaşır makinesi kart tamiri hizmeti vermekteyiz, uygun fiyat ve ekonomik çözüm olarak anakart arızalarını onarımını yapmaktayız.

 1. çamaşır makinesi anakart tamiri istanbul anadolu yakası
 2. çamaşır makinesi kart tamiri fiyatı
 3. çamaşır makinesi beyin arızası nasıl anlaşılır
 4. kartal çamaşır makinesi kart tamiri

Çamaşır makineleri kullanıma bağlı olarak veya kullanım koşullarına göre çeşitli arızalar verebilir, bu arızalar arasında en maliyetli olan çamaşır makinesi elektronik kart arızasıdır, çamaşır yıkama makinesi elektronik kartları tamir edilebilmektedir.

Firmamız çamaşır makinesi kart tamiri hizmeti vermektedir, çeşitli arızalardan oluşan elektronik kart beyin arızaları makinenin kullanılamayacak duruma gelmesini anlamına gelir, çeşitli hata kodları verir veya hiç çalışmaz.

Çamaşır makinesi elektronik kart tamiri talepleriniz için telefon ve whatsapp numaramız 0551 013 89 29, kart ve beyin arızası tamiri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makinesi arızalarında izlenmesi gereken yol yetkili servis çağırmaktır, yetkili servis sizlere çamaşır makinesi kartı arızası olduğunu ve değişim yapılmasını gerektiğini söyleyecektir, ancak bu pahalı bir seçenektir, beyaz eşya ve çamaşır makinesi anakart, elektronik kart, inverter motor kartı tamirleri çok uygun ekonomik fiyatlara yapılmaktadır.

Her arızanın tamiri yapıldığı  gibi hiçbir arıza çözümsüz değildir, çamaşır makinelerinde oluşan elektronik arızaları yıllardır uzman kadromuzla yapmaktayız.

Çamaşır makinesi kart arızaları nelerdir? Elektronik kart arızası nasıl anlaşılır ?

 • çamaşır makinesi çalışmıyor
 • çamaşır makinesi ışıkları yanmıyor ekran açılmıyor
 • çamaşır makinesi motoru dönmüyor
 • çamaşır makinesi çalışırken duruyor bekliyor
 • çamaşır makinesi hata kodu veriyor
 • çamaşır makinesi sigorta attırıyor
 • çamaşır makinesi suyu ısıtmıyor
 • çamaşır makinesi çalışırken kapanıyor
 • çamaşır makinesi tahliye motoru çalışmıyor

Birçok arızalar bulunmaktadır, servislerin ön incelemesinden sonra makinenin kartının arızalı olduğu sizlere bildirilecektir.

Çamaşır Makinesi Kart Tamiri İstanbul

Çamaşır makinesi elektronik kart arızalarınız için bizleri arayabilir veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 0551 013 89 29